«مثل بالهاي پرنده که توسط صياد شکست دلم از آدم هاي زمانه شکست».                                                   

دلم مانند آن پرنده بيگناه بال شکسته شکست.                                                  

جفاي آدم هاي نامرد روزگار پر و بالم را بست.                                                   

با هر حيله و نيرنگ به من نزديک شدند آدم هاي پست.                                          

دشنه اي در آستين داشتند زهر آگين که به قلبم فرو رفت.                                         

شکستند پر و بالم و پر پرواز از من گرفتند آدم هاي پست.                                        

به زخم هاي دلم نمک پاشيدند اين جماعت دنيا پرست.                                        

به ظاهر دوست با خنجر از پشت زدند نانجيبان پست.                                        

دلم را شکستند و به يغما بردند اندوخته هاي دلم.                                           

امان از اين مردم پست دنيا پرست امان از دلي که شکست.                                            

پر پرواز گرفتند از من مردمي نانجيب و پست

«کيارش داودزاده شاعر و نويسنده و پژوهشگر در زمينه هاي مختلف ادبي و فرهنگي و اجتماعي و حقوقي سروده 1400/7/10سحرگاهان»

کتاب

انشا

مثل بالهاي پرنده که توسط صياد شکست دلم از آدم هاي زمانه شکست

شکست ,آدم ,پست ,دلم ,پرنده ,گرفتند ,آدم هاي ,هاي زمانه ,بالهاي پرنده ,و بالم ,پر و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سیاست عین دیانت بامن قدم بزن... دانلود هر گونه کتاب ، پایان نامه ، سورس کد ، مقاله ، داده ، آموزش sankhkimiameymeh هیات کاراته شهرستان اقلید باریش سسی جواد انبارداران MUSIC.VIDEO poonehflawer موزیک